تعمیرات لیفتراک

تعمیرات لیفتراک

تعمیرات تخصصی لیفتراک

همانطور که مشاهده کردید در ویدئو بالا کاملا مشخص است شرکت کاسپین ماشین خاور میانه با تکیه به نیروی تعمیرکار مجرب و آموزش دیده در بخش خدمات و تعمیرات لیفتراک به شما مشتریان و مردم عزیز کشورمان در هر کجای ایران عزیز خدمات ارائه میکند.

تعمیرکار لیفتراک

در اینجا ما قصد داریم شما را آگاه کنیم که تعمیرکاران لیفتراک شرکت کاسپین ماشین خاور میانه نه تنها فعال در زمینه تعمیرات لیفتراک برند زوم لاین چری ،کاسپین توانایی کامل دارند بلکه تعمیرات و اورهال تمام برندهای موجود در بازار و برندهای مختلف خارجی و داخلی را دارا می باشد.

بصورتی که قراردادهای خدمات پس از فروش بصورت جداگانه با شرکت های بزرگی همچون دستمال کاغذی بیتا، اب معدنی واتا و آب معدنی دماوند ،سایپا،ایرانخودرو… دیگر دارد.

در تعمیرات تجهیزات انبارداری تجربه و دانش فرد تعمیرکار به قدری مهم است که انتخاب نادرست تعمیرکار گاهی اوقات موجب هزینه های سنگین برای کارفرمایان میشود و در مواقعی که تعمیر با تعویض قطعه ی کوچکی از موتور قابل انجام است گاها دیده شده پیشنهاد تعویض کامل موتور به مشتری ها داده شده و ضرر و زیان زیادی را متحمل شده اند.

تعمیرات با گارانتی

تعمیرات ما شامل گارانتی می باشد

تعمیراتی که توسط شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه و تیم تخصصی ما صورت میگیرد، علاوه بر امتحان کامل سلامت پس از تعمیر لیفتراک شامل گارانتی نیز میشود که خود حجتی برای اطمینان کامل مشتری به نحوه ی صحیح تعمیرات دستگاهش میباشد.