لوازم یدکی لیفتراک

یکی از مهمترین مواردی که سالها از زمان ساخت اولین لیفتراک تا الان دقدقه مهمی برای لیتفراک داران شده است لوازم یدکی لیفتراک قبل از تحریم ها و مشکلات واردات مشکلات کمتری از امروزه داشت

ولی با اعمال تحریم های ظالمانه و محدودیت های واردات رفته رفته لوازم یدکی لیفتراک هایی که اجازه واردات آنها وجود نداشت کم و کمتر شد .

به طوری که ما گاها شاهد این هستیم که یک لیفتراک با برند خیلی خوب ولی مدل سال 2010 که ده سال از تولید آن گذشته ماه ها در انبار های تعمیراتی ها میماند تا قطعه ی مورد نظر آن با هزار جستجو و این در و اون در زدن پیدا می شود.

این موضوع باعث مضرر شدن دارندگان لیفتراک میشود هم از لحاظ مالی هم از لحاظ وقتی به مشکل میخورند.

لوازم یدکی لیفتراک کوماتسو

لیفتراک کوماتسو یکی از لیفتراک هایی است که مدت زیادی در کشور ما عنوان محبوب ترین و پر فروش ترین لیفتراک را از آن خودش کرده بود.

اما متاسفانه طبق مواردی که تحقیق و بررسی کردیم مشکلات پیش آمده برای این لیفتراک ها و واردات آن باعث شد که رفته رفته باعث نزول این مدل لیفتراک ها و کمرنگ شدن آن در بازار ایران شاهد باشیم.

اما موتور لیفتراک های کوماتسو چی بود و الان روی چه لیفتراک هایی استفاده میشود ؟

سوال خوبیست موتور لیفتراک های کوماتسو در اکثر مدل ها از موتور های ژاپنی استفاده شده که موتور های از قبیل نیسان و ایسوزو میباشد

لیفتراک هایی با برند های مختلف در ایران تولید میشود که این لیفتراک ها را شرکت های ایرانی تولید و مونتاژ میکنند در میان آن ها چندین برند همچنان از موتور های ژاپنی استفاده میکنند مانند لیفتراک های کاسپین و کارا که از موتور های ژاپنی نیسان و ایسوزو و گیربکس هایی با تکنولوژی tcm ژاپن بهره میگیرند.

موتور لیفتراک قلب تپنده ی آن است و همیشه مورد توجه خریداران محترم لیفتراک قرار دارد

خدمات پس از فروش شرکت کاسپین ماشین به دلیل تولیدات داخلی میتواند که واردات قطعات خود را از کشور چین و ژاپن ادامه دهد ازین رو و یکی بودن اکثر موارد موتور گیربکس لوازم لیفتراک کاسپین و کوماتسو ما تقریبا میتوانیم بصورت کامل لوازم یدکی لیفتراک کوماتسو را تامین کنیم.

برای تماس با شرکت کاسپین ماشین خاور میانه میتوانید با شماره 02153148000 داخلی 2 تماس بگیرید و قطعات مورد نظر خودتون رو از دپارتمان فروش قطعه هماهنگ کنید.

لوازم یدکی کوماتسو

لوازم یدکی لیفتراک ارزان

یکی از مهم ترین مباحث در موارد لوازم یدکی لیفتراک ارزان است زیرا از هر ارزانی نباید استقبال کرد تا آن جا که تقریبا همه میدانند بازار ایران پر از قطعات و لوازم یدکی چینی ارزان و غیر اصل است که بعضا حتی با هولوگرام های تقلبی و بسته بندی شبیه به کالای اصلی عرضه میشوند و تشخیص آن هم برای عموم کار راحتی نیست .

حال برای رفاه حال مشتریان عزیز باید چه کاری انجام داد باید لوازم یدکی لیفتراک رو از کجا تهیه کرد ؟

جواب این سوال تقریبا مشخص است شرکت هایی که امتحان خود را پس داده اند و از همه مهمتر به شما ضمانت کتبی میدهند که تمام قطعات استفاده شده آن ها در تعمیرات و یا تعویض قطعات اورجینال است و اگه بخوایم خودمونی صحبت کنیم هیچوقت یه شرکت بزرگ تولید کننده که تمام لوازم یدکی لیفتراک را بصورت مستقیم وارد میکند خود را در دام قطعات غیر اصلی گیر نمی اندازد.

لوازم-یدکی-لیفتراک-ارزان

لوازم یدکی لیفتراک سهند

لیفتراک سازی سهند قدیمی ترین کارخانه لیفتراک سازی ایران است که کار خود را قبل از انقلاب جمهوری اسلامی در تبریز شروع کرده است.

لیفتراک های بسیار زیادی در این سال ها با برند سهند در شرکت ها و کارخانجات ایران در حال فعالیت بودند و کماکان هم بسیاری از آن ها فعالیت دارند

ما به عنوان همکار درکنار دوستان خود در عرضه خدمات و تعمیرات و تامین لوازم یدکی اصلی در بازار ایران هستیم همچنان که تعمیرات و خدمات بیشتر لیفتراک های موجود در بازار ایران را بصورت تخصصی انجام میدهیم در تامین لوازم یدکی لیفتراک سهند نیز فعالیت داریم

لوازم یدکی لیفتراک سپاهان

سپاهان نیز یکی دیگر از لیفتراک های تولید داخل کشور عزیزمان ایران است ما برای خدمات دهی به تمام عزیزانی که لیفتراک سپاهان تهییه کردند و الان مشکل تهیه لوازم یدکی لیفتراک سپاهان دارند سراپا حاضریم و تا رفع کامل مشکل کنارشان هستیم.